O naszej firmie

Jesteśmy producentem godnym zaufania.

Wyślij zapytanie już dziś!

Jeśli szukasz partnera z wieloletnim doświadczeniem  w dziedzinie opakowań do żywności, wyślij nam wiadomość, a znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

O nas

Multipack Europe Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych i biopolimerów dla przemysłu spożywczego w następujących segmentach:

  • Kubki napojowe
  • Mleczarstwo
  • Cukiernictwo
  • Grzybiarstwo
  • Warzywa
  • Pojemniki cateringowe do zgrzewu

W swojej działalności kierujemy się kodeksem etyki w biznesie. Transparentność, wiarygodność i terminowość to trzy podstawowe elementy naszego biznesu. Oprócz produkowania opakowań działamy również w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu uczestnicząc w wielu różnorodnych przedsięwzięciach nakierowanych na aktywizację osób niepełnosprawnych, przeciwdziałamy wykluczeniu społecznemu oraz propagujemy ideę produkcji bezodpadowej.

Uczestniczymy w pracach wielu organizacji i stowarzyszeń. Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej i członkiem grupy SUP (single use plastic) Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych.

kubki-plastikowe-5
O NAS

25 LAT DOŚWIADCZENIA

PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania dla opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
Z naszych produktów korzystają
PORTFOLIO

NASZE REALIZACJE

Zaufanie naszych klientów pozwala nam wspólnie z nimi realizować nowe pomysły.  Jako rzetelny i doświadczony partner pomagamy im w opracowaniu projektów, proponując efektywne rozwiązania techniczne i technologiczne. Dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że mogą na nas polegać.

smietany-zestaw2_01
pieczarki
wata_02
ZOBACZ AKTUALNE REKRUTACJE

PRACUJ
Z

multipack-logo

Pon-Pt.: 8:00 - 16:00

biuro@multipackeurope.pl

ul. Wodzisławska 78
43-200 Poręba

Zadzwoń
+48 698 498 729