Opakowania z tworzyw sztucznych

Wyślij zapytanie już dziś!

Jeśli szukasz doświadczonego i rzetelnego producenta opakowań do żywności wyślij nam wiadomość.

Przechowywanie żywności w pojemnikach wymaga od opakowań wykonania z bezpiecznych tworzyw. Materiał posiadać musi atesty oraz certyfikaty, które gwarantują bezpieczne umieszczanie w nich artykułów spożywczych. Oferujemy opakowania z tworzyw sztucznych dedykowane branży spożywczej. Nasz bogaty wachlarz produktów opiera się na pojemnikach o zróżnicowanej pojemności oraz kształcie, bez problemu zatem opakowanie dopasuje się do charakteru żywności. Dysponujemy pojemnikami oraz kubkami o wielkości – 30 ml, 100 ml, 115 ml, 125 ml, 150 ml, 175 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 320 ml, 350 ml, 400 ml, 420 ml, 500 ml, 1100 ml, 3,6 g, 4,2 g, 6,4 g, 250 g oraz 500 g.

Bezpieczne opakowania na żywność

Opakowania z tworzyw sztucznych polistyrenu (PS) lub polipropylenu (PP) dedykowane są wyrobom mleczarskim, cukierniczym, warzywom oraz owocom. Występują w różnej barwie, dopasowując się do przechowywanych w nich artykułów spożywczych. W naszych pojemnikach umieszczany może być każdy typ zawartości – jogurt, śmietana, śmietanka, maślanka, kefir, ser, mleczko do kawy, miód, ciastka kruche, biszkoptowe, owocowe, czekoladowe czy przekładane. Owoce i warzywa zapakowane w nasze produkty nie są narażone na szybkie zepsucie się lub pleśń, żywność zachowuje świeżość przez długi czas. Wykorzystywane mogą być w sprzedaży detalicznej bądź hurtowej – na targach, w warzywniakach, sklepach spożywczych, osiedlowych bądź supermarketach wielkopowierzchniowych.

Opakowania z tworzyw sztucznych na napoje

Oddzielną kategorię tworzą kubki jednorazowe plastikowe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa polipropylenu (PP). Różna pojemność oraz odporność na temperaturę umożliwia dobranie idealnego kubka do serwowanego napoju – wody, soku, piwa, lemoniady, herbaty czy kawy. Lekkie tworzywo, optymalny kształt oraz wypustki na powierzchni kubka pozwalają na wygodne trzymanie go w dłoni. Opakowania z tworzyw sztucznych tego typu znajdą zastosowanie na imprezach plenerowych, targach, konferencjach, piknikach, w barach fast-food, kawiarniach, stacjach benzynowych, w biurach, szpitalach, gabinetach dentystycznych bądź instytucjach użyteczności publicznej.

Dostarczamy wytrzymałe i odporne na zniszczenia opakowania z tworzyw sztucznych. Ze względu na kompaktowy kształt pojemników, mogą być one przechowywane w dużych ilościach w piekarniach, cukierniach, piwnicach, pomieszczeniach gospodarczych, hurtowniach lub fabrykach.

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie
w realizacji swoich pomysłów!

psplasty-logo

"Multipack Europe cenię przede wszystkim za szybkość realizacji zamówień i wysoką jakość produktów!"

osm_logo

"Elastyczne podejście do klienta, dobra komunikacja i towar zawsze na czas!"