Producent opakowań eko

Wyślij zapytanie już dziś!

Jeśli szukasz doświadczonego i rzetelnego producenta opakowań do żywności wyślij nam wiadomość.

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas niezmiernie ważna, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na tworzywa, z jakich wytwarzane są nasze produkty. Bezpośrednio przyczyniamy się do zwiększania świadomości odnośnie wykorzystywania ekologicznych materiałów. Oferujemy zatem biodegradowalne opakowania eko, w pełni bezpieczne dla środowiska.

Producent opakowań eko przyjaznych środowisku

Sektor przemysłu spożywczego obejmuje wiele podmiotów, które każdego dnia produkują ogromne ilości artykułów spożywczych. Umieszczanie ich w odpowiednich opakowaniach gwarantuje prawidłowe przechowywanie żywności oraz niweluje ryzyko szybkiego zepsucia się. Dostarczamy ekologiczne opakowania, które znacznie podnoszą jakość produktów. Klienci coraz chętniej sięgają po towary, wytwarzane w myśl troski o środowisko naturalne.

Jako producent opakowań eko dbamy o maksymalne zabezpieczenie produktów spożywczych. Bazujemy na biodegradowalnym tworzywie Polilaktyd (PLA), otrzymywanym z surowców naturalnych. Szybki rozkład materiału – od 75 do 80 dni – sprawia, iż nie zagraża on naszej planecie. PLA w całości powstaje w procesie recyklingu, dlatego też może być ponownie wykorzystany jako surowiec.  Tworzywo posiada wszelkie wymagane atesty, będące gwarancją bezpiecznego umieszczania w pojemnikach żywności. Zależy nam na dostarczeniu opakowań doskonałych pod każdym względem, a oferowanie ekologicznych rozwiązań wprowadza nasze produkty na wyższy poziom. Dysponujemy eko kubkami o pojemności 400 ml oraz 500 ml, jak i również pojemnikami o pojemności 500 ml.

Ekologiczne opakowania na żywność

Nieustannie monitorujemy rynek, dostosowując nasze opakowania do zmieniającej się rzeczywistości. Śledzimy pojawiające się trendy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymogom. Wprowadzamy na rynek nowe produkty, wyposażone w innowacyjne rozwiązania. Wspólna troska o środowisko naturalne może znacząco zahamować zmiany klimatyczne, postępujące w zastraszającym tempie. Jako producent opakowań eko jesteśmy aktywnym członkiem grupy SUP (Single Usa Plastic) Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych, która zrzesza podmioty minimalizujące zużycie plastiku w życiu codziennym. Ograniczenie produkcji opakowań plastikowych na rzecz opakowań ekologicznych to wielki krok na przemysłu wytwórczego.

Nasz bogaty wachlarz produktów opiera się na doskonałej jakości kubkach do napojów zimnych i gorących oraz opakowaniach, przeznaczonych do przechowywania żywności – np. owoców, warzyw, grzybów, nabiału czy artykułów cukierniczych. Oferujemy wytrzymałe pojemniki o różnej pojemności oraz kształcie, które bez problemu wykorzystane mogą być również w innych segmentach.

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie
w realizacji swoich pomysłów!

psplasty-logo

"Multipack Europe cenię przede wszystkim za szybkość realizacji zamówień i wysoką jakość produktów!"

osm_logo

"Elastyczne podejście do klienta, dobra komunikacja i towar zawsze na czas!"